The darkest secret
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drejamova kuća

2 posters

Ići dole

Drejamova kuća  Empty Drejamova kuća

Počalji od Trinity of souls Sub Jun 02, 2012 10:51 am

Trospratna, drvena kuća nalazi se blizu ivice strme litice koja se spušta sve do dubokih valova mora. Kuća je dobro održavana, ali se po ivicama vide znakovi trošnosti. Načeta je vetrom, vlagom i Suncem. Sa jedne strane kuće pruža se šuma, ispresecana drvenim metama za vežbanje različitih borilačkih veština, od streljanja do mačevanja. Sa druge strane nalazi se svež grob
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Trinity of souls Pet Sep 21, 2012 5:46 am

Drejam stoji na ivici šume, visokog luka zategnutog do pucanja, sve do uveta. Struna mu bridi pod prstima dok namešta strelu i ispušta dubok izdah. Koncentriše se na metu, sve dok ne postane jedno sa njom. A onda pušta strunu. Sa više od sto dvadeset koraka, strela se zariva direktno u centar. Uskoro, kraj nje se našla još jedna. I još jedna. I još jedna....
Svaki cenimetar prostora oko njega prekriven je opremom za vežbanje raznih borilačkih veština. Lutke od slame na kojima se vide tragovi noževa, mačeva, kopalja, sekira i svega ostalog što ima oštricu. Neke druge, malo dalje, snosile su posledice udaraca golim pesnicama, nogama, rukama i dlanovima. Na onim najaljim, rvenim i metalnim, vide se tragovi zba...
Kraj mora je postavljena staza za trčanje, a po vodi plutaju drvene bove koje označavaju plivačku stazu. Ovo je mapa Drejamovog najranijeg života-vežba, trening, vežba-KONTROLIŠI SVOJU VUKODLAČKU STRANU!
Još jedna strela zariva se u crveni centar mete.
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Solarin Pet Sep 28, 2012 1:22 am

Arijana je stajala iz drveta, na koliko-toliko bezbednoj udaljenosti od Drejama, misleci kako je on ne moze videti. Posmatrala je iskasapljene lutke i Drejama kako neumorno odapinje strele razmisljajuci zasto li je postao tako nemilosrdno bice. Kao da je neko cuo njenu misao, ona uskoro dobi odgovor. Drejam je prestao da odapinje strele.
Solarin
Solarin
Admin

Broj poruka : 236
Datum upisa : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Trinity of souls Pet Sep 28, 2012 1:25 am

-Znam da si tamo. *rekao je, okrećući se ka njoj, luka položenog kraj tela, ali i dalje zapete strune, sa strelom položenom i spremnom*
-Mogu da te namirišem.
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Solarin Pet Sep 28, 2012 1:44 am

Arijana se sledila cuvsi njegov tih, mracan glas kako dopire iz daljine. Sada je videla njegovo lice i sablasan osmeh kako lebdi nad njegovim usnama. Nije mogla ni prst da pomeri, a on je vec sporim korakom kretao k njoj.
Solarin
Solarin
Admin

Broj poruka : 236
Datum upisa : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Trinity of souls Pet Sep 28, 2012 1:48 am

Prebacivši luk preko leđa tako da mu struna prelazi preko širokih grudi, krupnim koracima približavao joj se polako, vrteći strelu koju koje do malo pre držao zapetu u rukama.
-Šta je bilo, sestrice? *nasmejao se, zarivši vrh strele duboko u drvo, u visini njene glave*
-Uplašila si se?
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Solarin Sub Okt 06, 2012 7:20 am

Jeste bila uplasena. Njene oci rasirile su se od straha, ali ja stajala mirno, poput kipa. Nije znala sta da mu kaze, bilo je ocigledno da je sve vreme bio svestan njenog prisustva. No, do reci nikad nije dosla. Drejam...
Solarin
Solarin
Admin

Broj poruka : 236
Datum upisa : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Trinity of souls Sub Okt 06, 2012 7:26 am

Nasmejao se, duboko, mračno, onako kako samo on ume. Prezir se valjao u talasim sa njega, usmeren pravo ka njoj. Glupava devojka. Slaba, neokaljana, neoznačena, izgubljena; slušala je samo laži celoga života i od toga je mekana. Ali, ne mora da mu se sviđa da bi je iskoristio da dođe do Sajmona. Mora samo da zna kako da je iskontroliše. A ako je uspt okrene protiv oca istinom...
Jednim skladnim pokretom vukodlaka izvukao je strelu iz drveta, okrenuo se, povukao strunu i skinuo je sa ramena, okrenuo i zategnuo luk, ne ispuštajući strelu. Oslonivši je na prste i udahnuvši duboko, skoncentrisao se na sam centar mete, zamišljajući, kao i uvek, da se umesto žutog kruga tamo nalazi nešto drugo. Strela se zarila duboko, sve do pera.
-Stvarno si izgubljena, devojčice. *okrenuo se ka njoj*
-Slaba, izgbljena. Reci mi, sestrice, šta ti to tačno tražiš ovde, u svetu sa druge strane dvorišne ograde? Mogla bi da se povrediš. *iskezio joj se*
-Ili bi mogli da te povrede.
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Solarin Sub Okt 06, 2012 7:33 am

Da, mogla bih da se povredim... Razmisljala je sta joj bi da ga prati, a znala je da je opasan. Znala je, duboko u sebi, da on nesto smera, ali nije imala pojma sta. Osvetu, sigurno, ali kakvu? Htela je da otkrije sta se krije iza njegovih mracnih reci.
Solarin
Solarin
Admin

Broj poruka : 236
Datum upisa : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Trinity of souls Sub Okt 06, 2012 7:38 am

Posmatrao ju je sa visine sa zlobnim osmehom na usnama. Očnjaci su mu bili izbačeni, s obzirom da je bila tek jedna noć nakon punog meseca. Pod svetlošću Sunca, oči su mu svetlele žuto, iznutra.
Čekao je da pita, nešto, bilo šta, jel mu je tako bilo lakše. Ona samo treba da počne. Odatle, gde god to bilo, uhvatiće je za ruku, ne baš nežno, i odvući u svoje mračne, mračne tajne. U svet laži njenog oca.
Mogao je i on da počne, ali tada mu neće verovati toliko. Zato joj je davao tragove. Tragove koje treba da prati. I da pita.
-Šta je bilo, sestrice? Mačka ti pojela jezik. Opusti se. Danas... Danas si bezbedna sa druge strane ograde. Tvoj veliki brat je vođa čopora i neće dati da te neko dira. Danas.
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Solarin Sub Okt 06, 2012 7:45 am

Danas... Ova rec je nastavila da odzvanja u njenoj glavi. Osetila je jezu kako struji kroz njenu kicmu. Htela je da ima nacina da se odbrani da je potrebno, a nije ga imala, cvrsto je verovala u to. Ka bih samo mogla da mu kazem da mogu sama da se odbranim, a ne mogu to uciniti. Neka je proklet!
Solarin
Solarin
Admin

Broj poruka : 236
Datum upisa : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Trinity of souls Sub Okt 06, 2012 7:48 am

-Znam o čemu razmišljaš. *rekao je tiho*
-Razmišljaš o tome kako umeš da se brineš o sebi. Da možeš da se braniš. Možda i možeš, ali ne verujem. *odmerio ju je ponovo onako kao prvi put, kao da gleda u nju, a ne njeno lice ili telo*
-Ne, zaista ne verujem da bi mogla da se odbraniš. A pogotovo ne možeš da se odbraniš od mene. *zakoračio je ka njoj*
-Jači sam. Brži sam. Viši sam. Moćniji sam. Ne možeš ni da zamisliš koliko. Ja, za početak, znam ko sam. A ti?
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Drejamova kuća  Empty Re: Drejamova kuća

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu