The darkest secret
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grad na obali mora-Seaver

2 posters

Ići dole

Grad na obali mora-Seaver Empty Grad na obali mora-Seaver

Počalji od Trinity of souls Sub Jun 02, 2012 10:55 am

Ni prevelik ni premali, grad uglavnom izdržava sam sebe. Kao i svugde, postoje dobri i loši delovi grada. Loši je označen uskim ulicama i mračnim sokacima, dobar širokim putevima od belog kamena
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Grad na obali mora-Seaver Empty Re: Grad na obali mora-Seaver

Počalji od Trinity of souls Uto Sep 18, 2012 6:55 am

Trenutna lokacija: Trg, pijaca, ulica


Za vreme pijačnih dana, na ulicama vlada poprilična gužva kroz koju se valja probijati svim snagama, jer se svi guraju i gaze jedni preko drugih kako bi stigli prvi do najsvežije i najbolje robe. Možda su negde drugde prijatelji i komšije, ali ovde su žestoki neprijatelji, i kupci i trgovci. Tezge raspoređene sa obe strane ulice bogate su robom, ali nikada dovoljno. Neko će uvek ostati bez onoga po šta je došao-bilo da je to roba ili novac.

Na trgu se okupljaju svi oni ljudi koji su se na pijaci posvađali da bi se ponovo pomirili i malo tračarili. To je uobičaan zabava dama iz visokog ili barem višeg društva koliko i seljanki sa ivica grada. Mladići i devojke se udvaraju jedni drugima, dok im se mlađa deca motaju oko nogu.

Ulica se nalazi između ove dve lokacije i predstavlja mešavinu obe, sa tezgama sa jedne strane i klupama sa druge.
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Grad na obali mora-Seaver Empty Re: Grad na obali mora-Seaver

Počalji od Solarin Pet Sep 21, 2012 4:46 am

Usavsi u siroku ulicu ispunjenu tezgama sa svim potrebnim i nepotrebnim stvarima, Arijana se probijala kroz guzvu. Ljudi oko nje gurali su se oko prodavaca razgledajuci robu, no ona ih je sve ignorisala zureci napred, a onda se ispred nje pojavio covek...
Solarin
Solarin
Admin

Broj poruka : 236
Datum upisa : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Grad na obali mora-Seaver Empty Re: Grad na obali mora-Seaver

Počalji od Trinity of souls Pet Sep 21, 2012 4:50 am

''Izvinjavam se, izvinjavam se.'', kukao je trgovac, podižući se na noge. ''Ja sam kriv, ja sam kriv...'' Pokušavši da se zaustavi pre nego što je naleteo na devojku, čovek se sapleo o sopstvene noge i pao, ispustivši sve što je nosio u rukama. Zbirka prilično lepih, gustih mačijih krzana, kao i krzana drugih životinja sada se valjala u blatu. ''I tako je otišao moj više nedeljni trud.'', iza trgovca se u gužvi javi još jedan težak i mračan glas. ''Nisam li ti rekao da paziš šta radiš sa tim, Delame?!'', unese mu se Drejam u lice.
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Grad na obali mora-Seaver Empty Re: Grad na obali mora-Seaver

Počalji od Solarin Pet Sep 21, 2012 5:25 am

Arijana se zgleda u Drejama, sledjenog izraza na licu dok su joj se u ocima ogledala mnoga pitanja. Pitala se sta ce Drejam tu, i sta ce mu krzna drugih zivotinja. Kao da je znao sta je muci, Drejam joj je, zabavljen, odgovorio...
Solarin
Solarin
Admin

Broj poruka : 236
Datum upisa : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Grad na obali mora-Seaver Empty Re: Grad na obali mora-Seaver

Počalji od Trinity of souls Pet Sep 21, 2012 5:31 am

''Znaš, i dalje ćeš morati da mi platiš za sve to.'', reče on otresito trgovcu. ''Do poslednje pare.'' ''Ne brini, mladiću, platiću ti, samo ti nastavi da mi donosiš ovako dobre ulove. Niko ih ne dere kao ti.'', čovek se onda ponovo okrenuo ka Arijani, skrenuvši tako i Drejamovu pažnju na nju. ''Izvinjavam se ponovo, mlada damo. A moraćeš i da oprostiš ovom nepristojnom ludaku. Ne druži se mnogo sa ljudima.''
''Začepi, Delame!'', Drejam gurnu trgovca sa leđa i ovaj pade na kolena pred Arijanu. Frknuvši nad njim, Drejam se okrete i preko ramena osmotri 'sestricu' kao da je tek sad primetio da je tu. ''O, to si ti.''
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Grad na obali mora-Seaver Empty Re: Grad na obali mora-Seaver

Počalji od Solarin Pet Sep 21, 2012 5:37 am

''Da, ja sam. Sad si tek primetio, posto si bio tako revnosan u poslu.'' Iygovorila je ove reci, tiho, gotovo sapucuci. Drejam ne rece nista, vec se okrenuo i posao, ubrzo se izgubivsi u razuzdanoj gomili.
Solarin
Solarin
Admin

Broj poruka : 236
Datum upisa : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Grad na obali mora-Seaver Empty Re: Grad na obali mora-Seaver

Počalji od Trinity of souls Pet Sep 21, 2012 5:39 am

Uverivši se da je novac koji je ueo od Delama kada ga je gurnuo na zemlju siguran u vrećici za njegovim pojasom, osvrnuo se preko ramena samo jednom, da bi se uverio da ga Arijana prati. Namestio je luk na leđima tako da ga ne žulja i krenuo da se probija ka ivicama grada svojom krupnom krađom i širokim ramenima. Gazio je sve pred sobom.
Trinity of souls
Trinity of souls
Admin

Broj poruka : 273
Datum upisa : 02.06.2012
Godina : 28
Lokacija : Moon

https://thedarkestsecret.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Grad na obali mora-Seaver Empty Re: Grad na obali mora-Seaver

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu