The darkest secret
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samantha- Sam

Ići dole

Samantha- Sam Empty Samantha- Sam

Počalji od Solarin Ned Avg 18, 2013 3:23 am

Ime:Sam
Godine: 21

Sposobnost: dodirom saznaje sve o predmetu koji drzi

Izgled: Sam je sitno gradjena, zgodna, niza i slabija od svojih vrsnjakinja, i deluje mnogo mladje nego sto jeste, kao da ima svega 15 godina. Ima 47kg sto ljude cesto navodi da je okarakterisu kao anoreksicnu. Crvena kosa pruza se celom duzinom njenih ledja i talasasta je. Njene oci su tamne zelene boje, a bademastog oblika.

Proslost: Sam je rodjena kao starije dete u porodici koja je pripadala nizoj klasi. Iako nezne spoljasnoti, volela je jos tada da se tuce sa decacima i da igra fudbal. Omiljena pozicija joj je bila golman posto je tu nikada niko nije nadmasio. Naucila je da vozi bicikl veoma rano, ali je ta njena prva uspesna voznja ostavila traga- Sam ima srebrnasti oziljak na bradi. Ima pirsing na levoj obrvi, a uradila ga je kada je napunila 18 godina, jer su njeni roditelji prethodno tu ideju docekali sa stavom 'ne dok zivis pod nasim krovom i jedes nas hleb'. Kada je saznala da ce dobiti mladju sestru, a da njeni roditelji ne mogu obe finansijski da ih podrze i osiguraju im normalan zivot, odlucila je da ode od kuce posto zavrsi srednju skolu, taman posle rodjenja njene sestre Keti. Posto je maturirala, spakovala je svoje stvari i otisla, ostavivsi za sobom samo pismo u kome objasnjava zasto odlazi.
Nedugo potom, posto je danima morala da spava u napustenoj zgradi, nasla je posao u jendoj automehanicarskoj radnji i uskoro je konacno stala na noge. Nesto kasnije, radeci na jednom gotovo praistorijskom autu, javljale bi joj se cudne prikaze o nekadasnjim vlasnicima tih kola, i mestima kojima je prosao. Tada je otkrila da to moze i sa drugim predmetima, a jedini uslov koji mora biti ispunjen je da ih dodirne.  

Karakter: Sam je povucena, ali uvek nasmejana i optimisticna. Iskrena je skoro do surovosti, a retko ce drzati jezik za zubima kada je izazvana. Voli da pije kafe razlicitih aroma, a omiljeni sok joj je djus. Ne voli previse da jede, sto je navika koja joj je ostala iz detinjstva kada su je deca ismejavala zbog drugacije gradje i tezine. Voli da resava sudoku, popravlja automobile, skuplja razne alatke koje bi joj nekad dobro dosle.

Slabosti: Sam nikada nece odbiti nista slatko, pogotovo ako se radi o pudingu od cokolade ili sladoledu od istog. Nekoliko puta joj se desilo da ozbiljno zazali zbog svoje alavosti, cak je imala i trovanje posto je jednom prilikom cokolada imala alkalne supstance u sebi. Srecom, to ju je naucilo pameti. Ali samo nakratko, kasnije se vratila starim navikama, ovaj put dodajuci rum.


Poslednji put izmenio Solarin dana Ned Avg 18, 2013 7:14 am, izmenio ukupno 2 puta
Solarin
Solarin
Admin

Broj poruka : 236
Datum upisa : 13.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu